ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10027197
*
nr 1002 7197
Spegel
höjd: 140 cm
Kondition: skada på ramen
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 december 2015
kl 20:59:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/12 21:21:22
1
350 kr
10/12 10:43:43
2
150 kr
10/12 10:43:43
1
200 kr (Budbetjänt)
13/12 16:15:37
3
350 kr
13/12 16:15:37
1
350 kr (Budbetjänt)
14/12 20:54:31
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:44
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Kondition: skada på ramen
Läs om budbetjänten
nr 1002 7197
Spegel
höjd: 140 cm
Kondition: skada på ramen
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/12 21:21:22 | 1 | 350 kr |
10/12 10:43:43 | 2 | 150 kr |
10/12 10:43:43 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
13/12 16:15:37 | 3 | 350 kr |
13/12 16:15:37 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
14/12 20:54:31 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
8222 Solspegel
trä, guldbemålad. Diameter: 62 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:44 -
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8321 Spegel
Rokokostil, 63x54 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51